V neděli 27. ledna 2008 se od 14 hodin uskutečnil v prostorách místní Sokolovny dětský karneval, tradičně pořádaný členy skautského střediska. Děti byly nedočkavé, a tak přicházely do pohádkově vyzdobeného sálu už po 13. hodině.

Letošní téma karnevalu bylo „Sněhurka a sedm trpaslíků“, proto program začal ukázkou z pohádky. Po ní nastalo skotačení Sněhurky, mírně přerostlých trpaslíků, trpasličích slečen i všech přítomných dětí. Bujaré dovádění doprovázené spoustou veselých písniček přerušilo v průběhu odpoledne několik her a soutěží, při kterých si děti vyzkoušely svoje dovednosti. Domů si děti odnášely nejen zážitky z pěkně prožitého nedělního odpoledne, ale i drobné ceny z tomboly.

Máme radost, že se rodiny s dětmi zúčastnily karnevalu i v letošním roce v hojném počtu (120 dětí v  maskách), a doufáme, že se jim na karnevale líbilo – svědčily o tom nejen rozzářené dětské oči, ale i pochvalná slova jejich rodičů.