I letos se karneval konal tradičně v neděli v sokolovně. Namísto vodníků či královského dvora však návštěvníky( a že jich nebylo málo, celých 92 masek i s jejich nositeli, celkem tedy sto deset dětí) letos vítal stan místního cirkusu Skautissimo. A nejen ten, i jeho obyvatelé se ukázali v plné parádě. Metání kozelců a jiné akrobatické kousky jim sice moc nešly, ale (považte, byli to vlastně klauni) děti roztancovali, vlastně spíš roztancovaly jedna báseň. I přes zvýšený barový pult se našim bílo-rondono-krojovaným číšníkům dařilo obsloužit veškeré zákazníky a tedy jim patří čest. Aby se nikdo neutančil, byla připravena hra s lístečky a každý si měl najít někoho do dvojice. Kolem čtvrté hodiny se opět muzika utišila a děti obdržely tombolové ceny, a aby se nehádaly, šly pěkně podle tříd. Ještě zamést, poskládat židle a hurá domů.